CWDPG
Energetyka Cieplna PEC S.A. Wałbrzych
PEC S.A. Wałbrzych Energetyka Cieplna. Ciepło SystemowePEC S.A. Wałbrzych Energetyka Cieplna. Ciepło SystemowePEC S.A. Wałbrzych Energetyka Cieplna. Ciepło SystemowePEC S.A. Wałbrzych Energetyka Cieplna. Ciepło SystemowePEC S.A. Wałbrzych Energetyka Cieplna. Ciepło SystemowePEC S.A. Wałbrzych Energetyka Cieplna. Ciepło SystemowePEC S.A. Wałbrzych Energetyka Cieplna. Ciepło SystemowePEC S.A. Wałbrzych Energetyka Cieplna. Ciepło SystemowePEC S.A. Wałbrzych Energetyka Cieplna. Ciepło SystemowePEC S.A. Wałbrzych Energetyka Cieplna. Ciepło Systemowe
Przyłącz się do sieci Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. w Wałbrzychu

Przyłącz się

 

Oferowane przez nas Ciepło Systemowe to gwarancja komfortu cieplnego, pewność jego dostaw przez cały rok, bezobsługowość oraz bardzo atrakcyjna i konkurencyjna cena.

 

Kiedy zdecydujesz się na Ciepło Systemowe i zechcesz przyłączyć się do sieci ciepłowniczej PEC S.A. w Wałbrzychu będziesz musiał przejść poniższą procedurę. Pamiętaj, jest ona po to byś miał pewność, że całe przedsięwzięcie zostało przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

 

Procedura przyłączeniowa:

 1. Wypełnij „Wniosek o wydanie technicznych warunków przyłączenia”. Wniosek możesz w wersji elektronicznej pobrać poniżej z naszej strony internetowej lub pobrać go osobiście w Dziale Programowania i Rozwoju - pokój nr 43 lub nr 44 w biurowcu PEC S.A., ul. Ogrodowa 19, 58-306 Wałbrzych.
 2. Wypełniony „Wniosek o wydanie technicznych warunków przyłączenia” złóż w sekretariacie PEC S.A., ul. Ogrodowa 19, 58-306 Wałbrzych.
 3. W terminie do 30 dni od dnia złożenia kompletnego wniosku Dział Programowania i Rozwoju określi warunki przyłączenia oraz przygotuje projekt Umowy Przyłączeniowej.
 4. Po obustronnym podpisaniu Umowy Przyłączeniowej zostanie opracowany przez PEC S.A. w Wałbrzychu projekt techniczny w oparciu o określone warunki przyłączenia.
 5. Po uzgodnieniu projektu technicznego zostanie rozpoczęta realizacja inwestycji. Inwestycja jest realizowana zgodnie z uzgodnionym projektem technicznym.
 6. Po zakończeniu inwestycji następuje jej odbiór techniczny przez służby techniczne PEC S.A. w Wałbrzychu.
 7. Ostatnim krokiem jest zawarcie umowy na sprzedaż ciepła. Umowę taką zawiera Dział Ekonomiczny - pokój nr 46 w biurowcu PEC S.A., ul. Ogrodowa 19, 58-306 Wałbrzych.

Pobierz:

  Wniosek o określenie warunków przyłączenia (PDF).

 

  Wniosek o określenie warunków przyłączenia (DOC).

 

Wszelką pomoc w sprawach przyłączenia się do sieci ciepłowniczej PEC S.A. w Wałbrzychu można uzyskać w dni powszednie od godziny 7.00 do godziny 15.00 w Dziale Programowania i Rozwoju:

W adresach e-mail w miejsce (at) prosimy wstawić @

 • Kierownik działu Zygmunt Soroczyński - pokój nr 43 w biurowcu PEC S.A., ul. Ogrodowa 19, 58-306 Wałbrzych, tel. 74 886-91-26, tel. kom. 508-02-00-77, e-mail: z.soroczynski(at)pecsa.pl,
 • Dariusz Rybak - pokój nr 44 w biurowcu PEC S.A. ul. Ogrodowa 19, 58-306 Wałbrzych,
  tel. 74 886-91-62, e-mail: d.rybak(at)pecsa.pl,
 • Janusz Kaczmarek - pokój nr 44 w biurowcu PEC S.A. ul. Ogrodowa 19, 58-306 Wałbrzych,
  tel. 74 886-91-25, e-mail: j.kaczmarek(at)pecsa.pl,
 • Dawid Gerula - pokój nr 44 w biurowcu PEC S.A. ul. Ogrodowa 19, 58-306 Wałbrzych,
  tel. 74 886-91-71, e-mail: d.gerula(at)pecsa.pl.

Wszelką pomoc w sprawie podpisania umowy na dostawę ciepła z PEC S.A. w Wałbrzychu można uzyskać w dni powszednie od godziny 7,00 do godziny 15,00 w Dziale Ekonomicznym:

 • Halina Matła - pokój nr 46 w biurowcu PEC S.A., ul. Ogrodowa 19, 58-306 Wałbrzych,
  tel. 74 886-91-18, e-mail: h.matla(at)pecsa.pl.

 

Korzyści wynikające z użytkowania naszego Ciepła Systemowego

 

Korzystanie z naszego Ciepła Systemowego przedkłada się dla jego użytkowników na komfort o który nie trzeba zabiegać, ponieważ nasze ciepło oznacza:

 • Dostępność - użytkownicy mogą korzystać z dostaw ciepła przez 365 dni w roku, a regulacja automatyki pogodowej węzłów cieplnych oznacza automatyczne odcięcie dopływu ciepła wraz ze wzrostem ustalonej granicy temperatury zewnętrznej.
 • Pewność dostaw - nowoczesna infrastruktura oraz dwie niezależne ciepłownie zasilane różnym paliwem, wpięte w wspólny system ciepłowniczy, gwarantują ciągłość i pewność dostaw ciepła.
 • Bezobsługowość - brak konieczności zajmowania się ogrzewaniem, bez dymu, popiołu, powierzchni magazynowania paliwa, wygospodarowywania powierzchni na urządzenia w mieszkaniu.
 • Bezpieczeństwo – całkowity brak zagrożenia wybuchem, zatruciem czadem oraz gwarancję dostaw.
 • Atrakcyjna i konkurencyjna cena ciepła – konkurencyjność ceny wyprodukowania 1 GJ ciepła w PEC S.A. Wałbrzych w stosunku do cen wyprodukowania 1 GJ ciepła z innych paliw (gaz, olej opałowy, energia elektryczna) pokazuje poniższy wykres. Wykres opracowany został na podstawie cen paliw obowiązujących na dzień 01 grudnia 2011 roku.
PEC S.A. Wałbrzych - Koszt wyprodukowania 1 GJ energii

Data: środa, 15 sierpnia 2018 r.

Imieniny: Marii, Napoleona, Stelii

Sokolim okiem Pogotowie cieplne

 

PEC S.A. Wałbrzych - Audiobook edukacyjny

Ta strona wymaga nowszej wersji odtwarzacza Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Kasa przedsiębiorstwa
czynna w godzinach
8:00 - 14:00

 

PEC S.A. Wałbrzych - Zeskanuj nasz QR Code.

Zeskanuj nasz QR Code