ciepła woda dla Piaskowej Góry
Powrót do strony głównej PEC>
nagłowek

Nasza propozycja

Całkowicie bezpieczną metodą od wielu lat dostarczamy ciepłą wodę do wszystkich lokali na Podzamczu. Identyczny komfortowy i bezpieczny sposób, eliminujący zatrucie tlenkiem węgla, proponujemy mieszkańcom Piaskowej Góry. W 2009 roku rozpoczęliśmy  pilotażowo dostawę ciepłej wody podgrzewanej z naszego Ciepła Systemowego  do pierwszego budynku na Piaskowej Górze przy ul. Makuszyńskiego 6-8.

Makuszyńskiego 6-8
Piaskowa Góra - budynek przy ulicy Makuszyńskiego 6-8

Okazuje się, że podgrzanie wody wodociągowej przez Ciepło Systemowe jest nie tylko bezpieczne ale również najtańsze. Udowadniają to obliczenia. Ciepła woda podgrzana przez Ciepło Systemowe jest tańsza od wody podgrzanej przez przepływowy podgrzewacz gazowy oraz tańsza od wody podgrzanej przez elektryczny przepływowy podgrzewacz wody stosowany np. w wieżowcach na Piaskowej Górze przy ulicy Głównej.

Poniżej przedstawione koszty podgrzania wody zostały wyliczone w oparciu o ceny obowiązujące dla Ciepła Systemowego, gazu, energii elektrycznej.

Tabela 3

Jeśli jesteś mieszkańcem Piaskowej Góry i chcesz skorzystać z oferowanego przez nas bezpiecznego oraz taniego podgrzania wody, to swoim podpisem na ankiecie dostarczonej przez zarządcę budynku musisz wyrazić zgodę na przeprowadzenie tej inwestycji.

Ta strona wymaga nowszej wersji odtwarzacza Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Prognoza pogody

© 2011 - 2013 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Wałbrzychu. Wszystkie prawa zastrzeżone.