CWDPG
Energetyka Cieplna PEC S.A. Wałbrzych
PEC S.A. Wałbrzych Energetyka Cieplna. Ciepło SystemowePEC S.A. Wałbrzych Energetyka Cieplna. Ciepło SystemowePEC S.A. Wałbrzych Energetyka Cieplna. Ciepło SystemowePEC S.A. Wałbrzych Energetyka Cieplna. Ciepło SystemowePEC S.A. Wałbrzych Energetyka Cieplna. Ciepło SystemowePEC S.A. Wałbrzych Energetyka Cieplna. Ciepło SystemowePEC S.A. Wałbrzych Energetyka Cieplna. Ciepło SystemowePEC S.A. Wałbrzych Energetyka Cieplna. Ciepło SystemowePEC S.A. Wałbrzych Energetyka Cieplna. Ciepło SystemowePEC S.A. Wałbrzych Energetyka Cieplna. Ciepło Systemowe
Ciepło systemowe - produkt Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. w Wałbrzychu

Ciepło systemowe

 

Ciepło to jeden z ważnych elementów towarzyszących naszemu życiu. Chcemy, aby w naszym mieszkaniu było ciepło, aby ciepła woda była dostępna zawsze wtedy, gdy jej potrzebujemy. Jednak nie wszyscy użytkownicy, którzy mają centralne ogrzewanie mogą liczyć na aż taki komfort. Korzystają z niego w pełni tylko odbiorcy Ciepła Systemowego. Zapewnia ono konkurencyjne cenowo ogrzewanie, komfortowe warunki w pracy i w domu, które nie wymagają praktycznie żadnego zaangażowanie ze strony użytkownika. Ciepło Systemowe to nowoczesny i przyjazny środowisku sposób ogrzewania i podgrzania wody w Twoim mieszkaniu. Jest dostępne przez cały rok. Wybrało je już prawie 15 milionów Polaków, a w Wałbrzychu korzysta z niego ponad połowa jego mieszkańców. Jakość produkowanego przez nas Ciepła Systemowego zostało potwierdzone Godłem „Teraz Polska”, otrzymanym w XIX edycji Konkursu.

 

Zalety Ciepła Systemowego:

 

Bezpieczeństwo

Bardzo istotną przewagą Ciepła Systemowego od innych systemów ogrzewania stanowi jego bezpieczeństwo użytkowania. Umiejscowienie produkcji Ciepła Systemowego poza budynkiem gwarantuje brak zagrożenia wybuchem czy zatruciem czadem. Duże znaczenie dla klientów ma również bezpieczeństwo rozumiane jako pewność dostaw potwierdzane przez bardzo niską awaryjność systemów ciepłowniczych oraz brak zagrożenia wstrzymania dostaw ciepła.

 

Najtańszy sposób ogrzewania

W Wałbrzychu Ciepło Systemowe produkowane jest w Ciepłowni zasilanej miałem węglowym. Jeśli przeanalizujemy jak zmieniały się przez ostatnie lata ceny węgla, gazu oraz prądu, to zauważymy, że węgiel był i ciągle jest najtańszym paliwem do produkcji ciepła. Ponadto zauważymy też, że na przestrzeni lat wzrost cen węgla był zawsze znacznie mniejszy od wzrostu cen gazu i prądu. Oznacza to, że nasze Ciepło Systemowe produkowane w oparciu o węgiel będzie zawsze tańsze od ciepła uzyskanego z gazu i energii elektrycznej. Dlatego też Ciepło Sytemowe jest bezspornie najtańszym sposobem ogrzania Twego mieszknia i uzyskania ciepłej wody użytkowej.

 

Ekologia

Do głównych priorytetów Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. w Wałbrzychu należą działania związane z ograniczeniem uciążliwości oddziaływania posiadanych przez nas obiektów ciepłowniczych na środowisko naturalne. Na przestrzeni lat wiązało się to z kompleksową modernizacją naszych źródeł ciepła i wybudowaniem Instalacji Odsiarczania Spalin dla Ciepłowni C-3. W dniu dzisiejszym produkowane przez nas Ciepło Systemowe jest w pełni ekologiczne i spełnia wszystkie normy związane z emisją zanieczyszczeń do środowiska.

 

Bezobsługowość - wygoda korzystania z ciepła

Ciepło Systemowe to łatwość i czystość eksploatacji, bez popiołu i dymu, bez konieczności sprowadzania i magazynowania paliwa. Nie ma też dodatkowych kosztów związanych z konserwacją urządzeń. Wybierając Ciepło Systemowe zdejmujesz sobie tym samym problem ogrzewania z „głowy”. Masz zapewniony komfort, wygodę i ciepło bez jakichkolwiek zmartwień o ogrzewanie.

 

Ciągła poprawa standardów

Ciepło Systemowe to produkt nowoczesny. Wszyscy dostawcy i producenci Ciepła Systemowego , w tym również wałbrzyski PEC, dbają o ciągły wzrost standardów obsługi Klienta i wysoką jakość produktu. Dlatego posiadamy nowoczesne standardy obsługi, stale modernizujemy swoje sieci cieplne i infrastrukturę ciepłowniczą oraz wprowadzamy nowe rozwiązania. Dbanie o odpowiedni poziom standardów i ich ciągły rozwój zostały zapisane w formie Karty Standardów gwarantowanej przez firmy posługujące się marką Ciepło Systemowe.

 

Więcej informacji na stronie Ciepła Systemowego >>>

 

Data: środa, 15 sierpnia 2018 r.

Imieniny: Marii, Napoleona, Stelii

Sokolim okiem Pogotowie cieplne

 

PEC S.A. Wałbrzych - Audiobook edukacyjny

Ta strona wymaga nowszej wersji odtwarzacza Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Kasa przedsiębiorstwa
czynna w godzinach
8:00 - 14:00

 

PEC S.A. Wałbrzych - Zeskanuj nasz QR Code.

Zeskanuj nasz QR Code